14. 2. 2013

Nivea Visage Pure and Natural - zklidňující denní krém


Poslední dobou se mi zbláznil obličej a z mastného se najednou stal skoro normální, místy až suchý, a všechny krémy, které jsem doma měla, najednou byly   naprosto k ničemu. Hledala jsem nějaký na suchou pleť a sáhla právě po tomto od Nivei. 

Oficiálně jde tedy o zklidňující denní krém pro suchou/citlivou pleť.  Měl by obsahovat bio arganinový olej a bio heřmánek. Má spíše takovou krémovo-gelovou konzistenci, dobře se roztírá, rychle vsakuje a dobře hydratuje. Parfemace mi přijde taková klasicky "niveovská", nic výrazného. Používám ho na celý obličej a pokud mám někde sušší místa, kombinuju ho ještě s dětským krémem proti mrazu a větru.

Podle oficiálního popisu je krém bez parabenů, silikonů, barviv a minerálních olejů. Měl by podporovat přirozenou rovnováhu hydratace pleti a zanechávat pleť jemnou. S tím určitě souhlasím, protože hydratuje dobře a pleť je po aplikaci jemná a nějak zvlášť se neleskne. 


Balení je skleněné, bytelné a celkově se mi líbí, jen pokud si ho hodláte brát s sebou, trošku se pronese :). Obsahuje 50 ml produktu.Celkově bych krém hodnotila jako moc příjemný a určitě bych si ho pořídila znovu. Koupila jsem ho v drogerii Rossmann za 99 Kč, normálně stojí něco okolo 130 Kč. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Ať se Vám tu líbí! :)