Vánoční výzdoba 2016

by - 17:20


Doufám, že si ji užíváte o něco lépe, než já. Velmi rychle mne totiž v týdnu skolila angína, kterou jsem neměla teda už hodně dlouho. A dala mi docela zabrat. Dneska jsem se konečně dokopala k tomu, že pro Vás sepíšu nový článek, ve kterém bych Vám ráda ukázala Vánoční výzdobu, kterou letos máme. Některé věci jsem vyráběla před začátkem adventu a zbytek je kupovaný. Třeba v článku najdete inspiraci ještě na letošní Vánoce, nebo třeba na ty další. 

A začnu s věnečky, které jsem letos vyráběla rovnou tři. Tento nejmenší byl pro mamku do práce na stůl. Je to jen takové miminko a namotat ho, je pěkná drbačka, ale moc se mi líbí. 
Tento dělám pravidelně každý rok na naše vchodové dveře. Letos, stejně jako loni, jsem ho pojala spíš "přírodně". Výsledek se mi moc líbí a sklízí také chválu okolí, což mě samozřejmě moc těší. 
A poslední, třetí, jsem dělala letos poprvé pro bratra na dveře. Vzhledem k tomu, že mají bílé dveře, rozhodla jsem se pro výraznější barvy, jinak je ale také spíš přírodní. 
Tento tácek máme v kuchyni a zdobíme ho podle ročního období. Na zimu na něj vždy naskládám větvičky, které různě ozdobím. Letos mi z toho vyšlo toto. 
Tento tácek mám u sebe v pokoji na komodě, a také ho zdobím podle období. Letos jsem větvičky jen lehce poházela malými baňkami z IKEA, které jsem kupovala už tak 2-3 roky zpět. 
V pokoji mám také dvě malé hvězdičky z Nanu Nana a květináč, který mi zdobí sněhulák se stříbrnou květinou. 
Pod televizí mám dvě šišky a svíčku z IKEA, kterou jsem si nazdobila sama. 
Stejnou svíčku z IKEA jsem zdobila i pro mamku do obýváku. 
Tento "adventní tácek" nezapalujeme, máme ho pouze na ozdobu, a také jsem ho vyráběla sama. Většina ozdob je z Nanu Nana. Tam najdete prostě vše. 
Adventní věnec máme umělý v našich oblíbených barvách. 
Tuhle LED chaloupku koupila mamka v povánočních výprodejích v Kauflandu a vypadá opravdu moc pěkně. 
V obýváku máme i malinký keramický betlém, který doma máme už velmi dlouho, ještě když jsme byli s bráchou malí. 
Z Nanu Nana máme i tuhle krásnou, dřevěnou hvězdu.  
Asi měsíc zpátky jsem si kompletně předělala poličku nad postelí. O adventu mi ji zdobí navíc ještě sobíci. 
Když už toho sněhuláka nepostavíme venku, tak alespoň uvnitř :). 
Stromeček máme umělý, ale nechybí nám doba váza s větvičkami, aby nám to tu pěkně vonělo. 

Co vy a výzdoba, také ji máte tak rádi? A vyrábíte si ji sami, nebo kupujete?

You May Also Like

4 komentářů

 1. Jsi dost akční :-) , tolik dekorací já ani nemám. Letos jsem tvořila převážně z přírodních materiálů, co jsem kde venku našla. Vyrobila jsem jeden věnec a jelikož mi došel drát druhý možná už dělat nebudu. mé dekorace jsem včera zveřejňovala na svém blogu. Moc hezký je ten sněhulák na saních a chaloupka. Věnce se ti povedli, já svíčky také nezapaluji, bojím se aby něco nechytlo a přijde mi to zbytečné.

  OdpovědětVymazat
 2. Máte nádhernou výzdobu a ty věnce se ti povedly. Já si letos taky jeden věnec vyráběla. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Máš nádhernou výzdobu:-) Já to mám tak na půl, adventní věnce a vánoční tácky a svícny vyrábím a ten zbytek jsou dekorace už koupené:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Máš krásnou výzdobu! :) Já vánoční výzdobu miluju, hlavně mám všude svícínky a svíčky :).
  BeautyOfLife blog

  OdpovědětVymazat

Ať se Vám tu líbí! :)