Jsem zpět!

by - 16:12

Hurá, sláva, hotovo!

Tři týdny jsem teď přežívala doma mezi krabicemi a spala na zemi na karimatce, ale přestavba konečně hotová, všechno smontováno a i prakticky uklizeno, takže to znamená jediné - jsem zpět!

Časem bych ráda udělala něco jako "room tour" i "skladování kosmetiky". Prozatím se můžete těšit (nejspíš ještě dnes) na článek o letošních "Dnech Marianne", na které jsem přeci jen od krabic utekla. Původně jsem myslela, že alespoň k nějakému článku se dostanu, ale bohužel s rekonstrukcí bytu nám nadobro odešly i routery od internetu a nejelo nám nic, ani internet ani televize, takže jsem byla jak odřízla od světa a v práci bohužel nebyl na články čas. 

Příští týden mi sice začíná škola a práce na diplomce, ale i tak to tu bude už mnohem více žít.

Tak hurá na to! :)

You May Also Like

3 komentářů

 1. I ten náhled pokoje vypadá dobře :-) vím, jaké to je se stěhováním a přestavováním bytu/pokoje. Loni jsme opravovali celý byt a měli jsme funkční jenom ložnici a mezi krabicema jsme spali asi půl roku. No byl to očistec :-D

  Maru UltimateChic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no to my měli právě funkční jen kuchyni, kterou jsme dělali loni a jinak byly všude krabice, jak se to postupně přesouvalo a bordel a podobně a to jsem si říkala, jak bylo to vyskládávání všeho do krabic děs, ale kupodivu bylo ještě horší to skládání zpět, ale super, zatím stále prožívám tu euforii jak už to všechno je a je to nové a pěkné :D

   Vymazat
 2. No, my dělali komplet rekonstrukci celého domu na jaře a v létě , takže jsem si to taky užila.. Ale stálo to za to :-) Těším se na článek o dnech Marianne :-) Měj se ;)

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat

Ať se Vám tu líbí! :)