TAG: Liebster Award

by - 19:20

Krásný čtvrtek všem!
Víte co? Za dva měsíce jsou Vánoce, nechce se mi tomu ani věřit, jak to letí! Ale zpět k věci. Už je to nějaký pátek, co jsem byla nominovaná na Liebster Award. A to hned asi na třech stránkách. Moc si toho vážím a děkuji všem za nominace. 
O co vlastně jede? Jedná se vlastně o takový TAG, kdy nominovaný má za úkol zodpovědět 10 otázek a vymyslet 10 nových, na které odpoví další, které nominuje. Podstatou je takový propagace začínajících blogů s menší návštěvností.
Mám trošku problém s tím, že jsem byla nominovaní vícekrát a nechce se mi odpovídat na tolik otázek. vybrala jsem si proto 10 otázek z nominace odtud, na které odpovím. Dalších 10 mých otázek vymyslím, ale nominovat blogy nebudu. Převzít tento TAG a odpovědět na mé otázky můžete kdokoliv, ráda si počtu!

A teď už ty zmíněné otázky, na které odpovídám já:

 • Tvé vysněné místo na zemi, kam by ses chtěla podívat nebo už jsi se podívala a proč?
Miluju Londýn, ale to jste si už mohli všimnout. Rozhodně bych ho nazvala mým srdcovým městem a chystám se tam znovu a znovu. Takové to vysněné místo, kam bych se ale chtěla podívat, jsou Maledivy nebo Thajsko, prostě nějaká taková ta tuctovka - azurové moře, bílý písek a palmy :)

 • Nejoblíbenější značka/y kosmetiky a oblečení?

V kosmetice momentálně patří mezi mé favority Sleek a z těch ještě dražších pak Nars a Chanel. Z drogerie mám pak ráda Maybelline a Rimmel, kde mám své vybrané favority. Co se oblečení týče, nejčastěji nakupuju v Reservedu, Promodu nebo třeba ve Stradivariusovi (to zní divně!). 

 • Co tě vedlo k tomu založit si vlastní blog?

Už pár let zpět jsem měla svůj blog, který byl v té době jeden z velmi navštěvovaných ve své kategorii a vedla jsem ho přes 3 roky. Potom jsem se více začala zajímat o kosmetiku, pročítat stále více blogů a doma se mi také hromadily věci, se kterými jsem se chtěla podělit. Tak jsem se na blogování vrhla znovu akorát tentokrát úplně z jiného soudku.
 • Co pro tebe znamená absolutní relaxace?
Když mám volno a vím, že nikam nemusím. Stačí mi pak třeba jen se válet v posteli s knihou, kouknout na film nebo se jít projít s přítelem. Když dojdu ale utahaná po práci a mám jen chvilku volna, relaxací pro mě je i hrnek čaje nebo horká sprcha. 
 • Praha nebo Paříž?
Obě města jsou krásná a mají své kouzlo, ale asi bych volila Paříž. Měla jsem možnost si ji projít a tak nějak pro mě měla o kousíček větší kouzlo. Možná je to tím, že to nemám "za nosem" jako Prahu :)
 • Byt vs. rodinný dům?
Těžká otázka. Já vlastně sama nevím, ale co se tak bavíme s přítelem, nakonec to vypadá spíš na nějaký pěkný a dobře řešený byt. Už jen takový sehnat! Chalupu máme, takže zahrádky a venkova si užiju až až.  :)
 • Máš nějaké životní motto?
Přímo motto, podle kterého bych se řídila nemám, ale líbí se mi třeba "Our Mistakes Make Us Stronger". Něco jako "chybama se člověk učí", zkoušet věci a přijít si na to své sám, je asi to nejlepší.
 • Kolik času ráno strávíš v koupelně, než vyrazíš do práce či do školy?
I s oblečením, zubama a vlasama tak půl hodiny. Ale zvládám to i za 15 minut, když jako fakt nestíhám :)

 • Co považuješ za svůj největší kulinářský úspěch?

Už jsem to tu někde zmiňovala - na střední jsem chodila na hotelnictví a cestovní ruch a měli jsme i vaření, které mě bavilo i před tím. Ve škole jsem se "zdokonalila" a dneska doma vařím prakticky já, nebo minimálně všechno dochucuju, maminka mi to vždycky nechává :) Co ale vařím vždycky jen já a na co jsem pyšná, jsou takové ty klasické omáčky jako koprová, křenová, rajská...! A gulášovou polévku miluje celá rodina.

 • Kočka nebo pes?

V podstatě je mi to jedno. Ale nejlepší jsou stejně štěňata nebo koťata. Takové muchlování s chlupatou kuličkou je prostě fajn! :)


A teď už jen ty mé otázky:

 1. Necháváš se strhnout trendy v módě a řídíš se jimi?
 2. Kdyby sis měla zvolit pouze jednu věc ze své kosmetické sbírky, kterou bys mohla používat, co by to bylo a proč?
 3. Jaké kartáčky preferuješ u řasenek?
 4. Máš nějakou část těla, se kterou nejsi spokojená a proč?
 5. Kde bereš nápady na články?
 6. Ví tvé okolí, že píšeš blog? Podporuje tě?
 7. Jaké jé tvé oblíbené roční období a proč?
 8. Preferuješ výraznější líčení, nebo raději neutrální?
 9. Máš nějaký kosmetický rituál, který pravidelně dodržuješ?
 10. Jaká je tvá oblíbená snídaně?
Jak už jsem zmiňovala, TAG může převzít kdokoliv a když mi pak dáte odkaz, ráda si přečtu vaše odpovědi. 

A ještě jedou velký dík za mé nominování!
You May Also Like

2 komentářů

 1. Jů, tak konečně :-). Já už jsem si říkala, že TAG nakonec nebude. Hodně úspěchů s blogováním, Lady ;-). P. S. Díky, že sis vybrala zrovna moje otázky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji! jsem hlava děravá, takže pozdě, ale přece! :)))

   Vymazat

Ať se Vám tu líbí! :)